Наша гордість


Колесник Катерина

/Files/images/Колесник 2.jpg


Сажко В'ячеслав

/Files/images/ClipBoard.jpg


Головко Юлія

/Files/images/Рисунок1.jpg


Вітаємо переможців та призерів ІІ етапу Всеукраїнських олімпіад з базових дисциплін

Образотворче мистецтво

1. Дєдова Єлизавета, 9 кл., І місце, вч. Шут Н.Г.

2. Петруньок Ольга, 10 кл., ІІ місце, вч. Шут Н.Г.

3. Лапушенко Володимир, 11 кл., ІІ місце, вч. Шут Н.Г.

4. Дубас Ольга, 9 кл., ІІІ місце, вч. Шут Н.Г.

5. Оправхата Людмила, 10 кл., ІІІ місце, вч.Шут Н.Г.

Українська мова

1. Шоботенко Катерина, 7 кл., І місце, вч. Срібна Л.А.

2. Поліщук Єгор, 8 кл., І місце, вч. Турянська І.М.

3. Дубас Ольга, 9 кл., ІІ місце, вч. Турянська І.М.

4. Дубовик Вікторія, 11 кл., ІІ місце, вч. Срібна Л.А.

5. Радзієвський Дмитро, 11 кл., ІІІ місце, вч. Срібна Л.А.

Англійська мова

1. Лукашова Катерина, 10 кл., І місце, вч.Лапушенко С.В.

2. Дубас Ольга, 9 кл., ІІ місце, вч. Борейко О.М.

3. Янішевська Вікторія, ІІ місце, вч. Лапушенко С.В.

4. Салатко Богдан, 9 кл., ІІІ місце, вч.Борейко О.М.

5. Колесник Катерина, 11 кл., ІІІ місце, вч. Лапушенко С.В.

Біологія

1. Салатко Богдан, 9 кл., І місце, вч.Добровольська Н.О.

2. Поліщук Єгор, 8 кл., ІІ місце, вч.Добровольська Н.О.

3. Головко Юлія, 10 кл., ІІ місце, вч.Омельченко А.О.

Історія

1. Радзієвський Дмитро, 11 кл., І місце, вч. Трушковська Л.В.

Математика

1. Ципкіна Марія, 6 кл., І місце, вч. Матвієнко К.С.

2. Поліщук Єгор, 8 кл., І місце, вч. Маркова Г.С.

3. Пастушенко Катерина, 10 кл., ІІІ місце, вч. Зоренко Л.П.

4. Лапушенко Володимир, 11 кл. ІІІ місце, вч. Танник Н.А.

Географія

1. Собковська Анна, 8 кл., ІІ місце, вч. Шохалевич І.Г.

2. Салатко Богдан, 9 кл., ІІ місце, вч. Шохалевич І.Г.

3. Болтівець Аліна, 8 кл., ІІІ місце, вч.Шохалевич І.Г.

4. Слєпов Владислав, 10 кл., ІІІ місце, вч. Баужайте Ж.І.

Фізика

1. Поліщук Єгор, 8 кл., І місце, вч.Фоміна О.М.

2. Головко Юлія, 10 кл., І місце, вч. Сороченко С.Р.

3. Пастушенко Катерина, 10 кл.. ІІІ місце, вч. Сороченко С.Р.

4. Лапушенко Володимир, 11 кл., ІІІ місце, вч. Сороченко С.Р.

Хімія

1. Головко Юлія, 10 кл., І місце, вч. Іванюк С.О.

2. Лапушенко Володимир, 11 кл., ІІ місце, вч. Іванюк С.О.

3. Дубас Ольга, 9 кл., ІІІ місце, вч. Іванюк С.О.

Обслуговуюча праця

1. Кончаківська Ірина, 11 кл., ІІ місце, вч. Савченко Н.А.

Основи правознавства

1. Янішевська Дар’я, 11 кл., І місце, вч. Мельниченко В.Г.

2. Салатко Богдан, 9 кл., ІІІ місце, вч. Мельниченко В.Г.

3. Радзієвський Дмитро, 11 кл., ІІІ місце, вч. Мельниченко В.Г.

Світова література

1. Кельвіч Денис, 8 кл., ІІІ місце, вч. Андрієнко А.Г.

2. Лукашова Катерина, 10 кл., ІІІ місце, вч. Селюкова Л.І.

Економіка

1. Лапушенко Володимир, 11 кл., ІІІ місце, вч. Баужайте Ж.І.

Російська мова

1. Дубовик Вікторія, 11 кл., ІІ місце, вч. Курмазенко Л.В.

2. Дубас Ольга, 9 кл., ІІІ місце, вч. Курмазенко Л.В.

Інформатика (програмування)

1. Лапушенко Володимир, 11 кл., ІІ місце, вч. Баров М.В.

Інформатика (інформаційні технології)

1. Анісков Ігор, 9 кл., І місце, вч.Баров М.В.

2. Федорчук Дмитро, 10 кл., ІІІ місце, вч. Ярошко Л.В.

3. Лапушенко Володимир, 11 кл., ІІІ місце, вч.Баров М.В.

Екологія

1. Пащенко Вікторія, 11 кл., І місце, вч. Омельченко А.О.

2. Цап Анастасія, 11 кл., ІІ місце, вч. Омельченко А.О.

3. Семенов Дмитро, 10 кл., ІІІ місце, вч. Омельченко А.О.

Педагогіка та психологія

1. Колесник Катерина, 11 кл., І місце, вч.Омельченко А. О.,

Семещук О.Г.

2. Цап Анастасія, 11 кл., ІІІ місце, вч. Омельченко А. О.,

Семещук О.Г.

Фізична культура

1. Кирилко Марія, 11 кл., І місце, вч. Воробйова А.Г.

2. Юрковський Йосип, 11 кл., ІІІ місце, вч. Кривенко М.В.

Кiлькiсть переглядiв: 1055