Щастя

/Files/images/Новый рисунок.jpg

Бог зліпив людину з глини, і залишився у нього невикористаний шматок.

– Що ще зліпити тобі? – Запитав Бог.

– Зліпи мені щастя, – попросив чоловік.

Нічого не відповів Бог, тільки поклав людині в долоню шматочок глини, який залишився.


ЧАШКА КАВИ

Група успішних випускників школи, які зробили прекрасну кар'єру, прийшла у гості до своєї улюбленої учительки. Під час візиту розмова зайшла про роботу: випускники жалілися на численні труднощі та життєві негаразди.

Запропонувавши своїм гостям каву, учителька пішла на кухню і повернулася з кавником і підносом, заставленим різноманітними чашками: порцеляновими, скляними, пластиковими, кришталевими. Одні були прості, інші — дорогі.

Коли випускники розбирали чашки, вона сказала:

— Зверніть увагу, що всі гарні чашки порозбирали, а прості й дешеві — лишилися. І хоча це нормально для вас — прагнути тільки найкращого для себе, але це і є джерело ваших проблем і стресів. Зрозумійте, що чашка сама по собі не робить каву смачнішою. Найчастіше — вона просто дорожча. А насправді, те, що ви хотіли, — це просто кава, а не чашка. Але ви свідомо обрали найкращі чашки, а потім розглядали, яка кому дісталася.

А тепер подумайте: життя — це кава, а робота, гроші, соціальний статус — чашки. Це лише інструменти для підтримання якості Життя. Те, яка в нас чашка, не визначає і не змінює якості нашого Життя. Інколи, концентруючись лише на чашці, ми забуваємо насолодитися смаком самої кави.

Найщасливіші люди — не ті, які мають усе найкраще, а ті, які видобувають найкраще з того, що вже мають.

Кiлькiсть переглядiв: 196